Kërcënoi nëpërmjet facebookit, prangoset dhe dërgohet në mbajtje gjilanasi

HomeLajme

Kërcënoi nëpërmjet facebookit, prangoset dhe dërgohet në mbajtje gjilanasi

Policia e Kosovës ka njoftuar se është arrestuar një person pasi që i njëjti përmes rrjeteve sociale facebook e kishte kanosur verbalisht viktimën mas

Njoftim nga Policia: Alarm për bombë, mbyllet aeroporti “Adem Jashari”
Kryetarja e Gjykatës Speciale, mban takim informues në Gjilan
Zyrtari i LDK-së: Çdo ditë po takojmë ish përkrahës të VV-së që po kthehen në LDK

Policia e Kosovës ka njoftuar se është arrestuar një person pasi që i njëjti përmes rrjeteve sociale facebook e kishte kanosur verbalisht viktimën mashkull kosovar shkruan 06 Press.

I njejti pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Ja njoftimi i Policisë së Kosovës:

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që i njëjti përmes rrjeteve sociale facebook e kishte kanosur verbalisht viktimën mashkull kosovar.

I njëjti pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje njoftoi policia e Kosovës.”