Kjo është zyrtarja policore që u gjet e vdekur në Gjilan

HomeLajme

Kjo është zyrtarja policore që u gjet e vdekur në Gjilan

Sot në varrezat e qytetit të Gjilanit është gjetur pa shenja jete një zyrtare policore. Mësohet se bëhet fjalë për Ajtene Islami me gradë rreshtere.

‘Islamic Relief Kosova’ ndihmon familjet nevojtare në Gjilan me 150 pako ushqimore
Nga sot në lagjen ‘Dardani’ në Gjilan, bëhen rrugët një kahëshe
Von Cramon kritikon Borrellin: BE-ja duhet të përkrahë shtetet që po luftojnë krimin e organizuar

Sot në varrezat e qytetit të Gjilanit është gjetur pa shenja jete një zyrtare policore. Mësohet se bëhet fjalë për Ajtene Islami me gradë rreshtere.

Është vetëvrarë rreshterja e policisë Ajtene Islami nga Gjilani tek varrezat e qytetit në Gjilan. Sipas burimeve tona ajo është vetëvrarë tek varri i motrës së saj e cila kishte vdekur para disa muajve nga një s’mundej e rëndë.

Vdekja e saj është cilësuar si e dyshimtë, tha zëdhënësi i Policisë në Gjilan, Ismet Hashani.

“Policia e Kosovës është njoftuar se në varrezat e qytetit në Gjilan është një person ë dyshohet se është pa shenja jete. Njësitë tona kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe mjeku kujdestar e ka konfirmuar vdekjen e një personi të gjinisë femërore. Personi i vdekur është zyrtare policore. Për momentin, rasti nga hetuesit është duke u cilësuar si vdekje e dyshimtë”, ka thënë Hashani.