Kompania “GÜRIŞ” dhuron pako ushqimore për Komunën e Kamenicës

HomeLajme

Kompania “GÜRIŞ” dhuron pako ushqimore për Komunën e Kamenicës

Kamenicë – Sot Kompania “GÜRIŞ” për nder të muajit të shenjtë të Ramazanit, ka dhuruar 50 pako ushqimore për Komunën e Kamenicës. Këto pako i ka pr

Prokuroria nis hetimet për rrahjen brutale të të moshuarës në Pejë, ndalohen për 48 orë dy punëtoret
Policia jep detaje për punëtoren e KEDS-it që u gjet e vdekur në zyrën e saj në Gjilan
A duhet të ketë shërbim ushtarak të detyrueshëm, flet ish-ministri i Mbrojtjes

Kamenicë – Sot Kompania “GÜRIŞ” për nder të muajit të shenjtë të Ramazanit, ka dhuruar 50 pako ushqimore për Komunën e Kamenicës.

Këto pako i ka pranuar shefi i kabinetit Vaxhid Rexhepaj, bashkë me Drejtoreshat Eurona Hoda dhe Burbuqe Leka.

I pranishëm nga kompania “GÜRIŞ” ishte z.Ibrahim Akyoll.
Komuna e Kamenicës falënderon kompaninë, si dhe do t’i shpërndajë këto pako tek personat që kanë nevojë.