Komuna e Gjilanit nesër mban ndëgjim publik për Muzeun, Galerinë dhe Teatrin

HomeLajme

Komuna e Gjilanit nesër mban ndëgjim publik për Muzeun, Galerinë dhe Teatrin

39-vjeçari tenton ta korruptojë Policinë me dy 5-she: Pini kafe e mos më dënoni, kam rrugë të gjatë
Me rotacion të policisë dhe kallashnikov, grabitësit e ndjekin dhe i marrin Audi-n Q7, kosovarit
Zvicra mirëpret arritjen e marrëveshjes për targa mes Kosovës dhe Serbisë