Komuna e Gjilanit organizon takim me bashkatdhetarët

HomeLajme

Komuna e Gjilanit organizon takim me bashkatdhetarët

Kryetari i Gjilanit, Alban Hyseni, me datën 21 dhe 22 korrik,ka organizuar takim me bashkatdhetarë. Sipas komunikatës komunale, takimi do të mbahet

Kolonat në vendkalimet kufitare, në Merdar deri në dy orë pritje
Ndeshen dy vetura në Gjilan, njëri nga shoferët përfundon në spital
Dialogu Kosovë-Serbi nën hijen e luftës në Ukrainë

Kryetari i Gjilanit, Alban Hyseni, me datën 21 dhe 22 korrik,ka organizuar takim me bashkatdhetarë.

Sipas komunikatës komunale, takimi do të mbahet të ejtën dhe të premten, me fillim nga ora 10:00 deri në ora 12:00, në zyrën e kryetarit.

Komunikata e plotë:

Kryetari i Komunës së Gjilanit, Alban Hyseni, pret në zyre bashkatdhetarët më 21 dhe 22 korrik, duke filluar nga 10:00 – 12:00.

Jeni të mirëseardhur!