Konfiskohen armë e municion në Gjilan e fshatra

HomeLajme

Konfiskohen armë e municion në Gjilan e fshatra

Gjilan – Në rrugën “Ibrahim Rugova” në Gjilan, është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që gjatë kontrollit tek i njëjti është gjetur dhe konf

ABC: Franca pro liberalizimit të vizave për Kosovën
Ky është dokumenti ku i kërkohet Malit të Zi dhe Maqedonisë t’i vendosin viza Kosovës
Rasti i rëndë në Ferizaj: Vajzat që ranë nga ndërtesa janë motra mes vete

Gjilan – Në rrugën “Ibrahim Rugova” në Gjilan, është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që gjatë kontrollit tek i njëjti është gjetur dhe konfiskuar një revole me 10 fishekë.

Me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit lirohet në procedurë të rregullt.

Edhe në fshatin Kishna Pole, të Gjilanit, është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që gjatë kontrollit tek i njëjti është gjetur dhe konfiskuar një revole dhe 28 fishekë.

Me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit lirohet në procedurë të rregullt njoftoi policia e Kosovës.