Kryeministri Kurti dhe kryetari Hyseni, sot në Gjilan prezantojnë raportin 1 vjeçar të qeverisjes komunale

HomeLajme

Kryeministri Kurti dhe kryetari Hyseni, sot në Gjilan prezantojnë raportin 1 vjeçar të qeverisjes komunale

Këtë diele në Teatrin e Qytetit në Gjilan, kryeministri Albin Kurti dhe kryetari Alban Hyseni, do të prezantojnë raportin 1 vjeçar të qeberisjes komun

Pse Albin Kurti ishte në rreshtin e fundit të ‘fotografisë familjare’ në Slloveni?
Policia arreston 10 persona, kontrabanduan 153 migrantë
Një muaj paraburgim ndaj të pandehurit, pasi që dyshohet të ketë ushtruar dhunë ndaj gruas së tij

Këtë diele në Teatrin e Qytetit në Gjilan, kryeministri Albin Kurti dhe kryetari Alban Hyseni, do të prezantojnë raportin 1 vjeçar të qeberisjes komunale shkruan Radio Star.

Kryetari Hyseni, përmes një statusi në ‘facebook’, ka treguar se të dielen duke filluar nga ora 18:00, në Teatrin e Qytetit në Gjilan, do të prezantohet raportin 1 vjeçar të qeverisjes komunal.

Njoftimi i plotë:

Të dashur qytetarë,

Po bëhet një vit nga kur morëm detyrën për të drejtuar institucionet lokale.

Bashkë me Kryeministrin e Republikës së Kosovës, Albin Kurti, të dielën prezantojmë raportin 1 vjeçar të qeverisjes, nga ora 18:00 në sallën e Teatrit të Qytetit.

Ju mirëpresim! 😊