Kryetari Hyseni apelon qytetarët të kursejn energjin elektrike

HomeLajme

Kryetari Hyseni apelon qytetarët të kursejn energjin elektrike

Kryetari Hyseni përmes një video ka apeluar qytetarët e komunës së Gjilanit, të kursejn energjin elektrike. Hyseni thotë që të kursejmë energjinë elektrike, ashtu që dimrin ta kalojmë sa më lehtë dhe sa më mirë.

Edhe një aktakuzë kundër Salih Kqikut, i dyshuar për keqpërdorim të detyrës zyrtare
Trump: I thashë Putinit nëse e sulmon Ukrainën, do ta hedh bombën bërthamore në Moskë
E FUNDIT: NATO e gatshme të dërgojë më shumë trupa në Kosovë në rast të tensioneve të reja

Kryetari Hyseni përmes një video ka apeluar qytetarët e komunës së Gjilanit, të kursejn energjin elektrike.

Hyseni thotë që të kursejmë energjinë elektrike, ashtu që dimrin ta kalojmë sa më lehtë dhe sa më mirë.