Kryetari i Gjilanit Alban Hyseni, uron festën e Kurban Bajramit

HomeLajmeLokale

Kryetari i Gjilanit Alban Hyseni, uron festën e Kurban Bajramit

Kryetari i Komunës së Gjilanit, Alban Hyseni ka uruar të gjithë besimtarët mysliman me rastin e Festës së Kurban Bajramit. Uroj që ndjenja e gëzimi

Paralajmërohet padi ndaj ZRRE-së nëse faturat shpërndahen me rritje çmimesh
Vuçiq: Serbia s’është as s’do të jetë ne luftë, do ta ruajmë paqen
Policia në Gjilan largon nga trafiku rrugor motoçikletat pa regjistrim dhe në gjendje jo të rregullt teknike

Kryetari i Komunës së Gjilanit, Alban Hyseni ka uruar të gjithë besimtarët mysliman me rastin e Festës së Kurban Bajramit.

Uroj që ndjenja e gëzimit që reflektojmë sot, të na shoqërojë përgjatë gjithë vitit. Solidaritetin, mirësinë dhe kujdesin për të tjerët t’i synojmë gjithmonë për të mirën e përgjithshme.

Shëndet dhe mbarësi për të gjithë.

Me fat Kurban Bajrami!