Kurti, Hyseni e Çeku shkojnë sot në Zhegër

HomeLajme

Kurti, Hyseni e Çeku shkojnë sot në Zhegër

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, bashkë me kryetarin e Gjilanit, Alban Hyseni dhe ministrin e MKRS-së, Hajrullah Çekun, shkojnë sot në Zhegër.

Çiftet kosovare nuk gjejnë mirëkuptim, rritet shumë numri i shkurorëzimeve
ZRRE as që e merr parasysh propozimin e KESCO: Faturat me çmim të ngritur do të llogariten nga 9 shkurti
Isa Mustafën as pensionimi politik nuk po e lë të qetë. Rri i qetë dhe mos pështy e ofendo në mediume ,sepse vetëm sa na e rritë krenarinë që ty dhe shokëve të tu,ju kemi arkivuar politikisht

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, bashkë me kryetarin e Gjilanit, Alban Hyseni dhe ministrin e MKRS-së, Hajrullah Çekun, shkojnë sot në Zhegër.

Ata do të vizitojnë palestrën sportive atje duke filluar nga ora 9:30.

“Kryetari i Komunës së Gjilanit, Alban Hyseni, kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti dhe ministri i MKRS-së, Hajrullah Çeku, vizitojnë palestrën e sporteve në fshatin Zhegër. (Ora 9:30)”, thuhet në njoftim, transmeton Klankosova.tv.