Kurti i zënë me ‘festat e mëdha’: Uron ‘Shën Valentinin’ për të dashuruarit

HomeLajme

Kurti i zënë me ‘festat e mëdha’: Uron ‘Shën Valentinin’ për të dashuruarit

Kryeministri Albin Kurti, po rezulton të jetë goxha i zënë me festën e ‘Shën Valentinit’ derisa nuk ka harruar t’ia uroj atë të gjithë të dashuruarve,

Azemi: Me 400 euro pagë në Kosovë mund t’i hani veç dy bureka në ditë
Sot në Gjilan u bë shpërndarja e pakove ushqimore donacion nga kompania ‘Telkos’
Mungesa e rrymës po dëmton qytetarët dhe bizneset

Kryeministri Albin Kurti, po rezulton të jetë goxha i zënë me festën e ‘Shën Valentinit’ derisa nuk ka harruar t’ia uroj atë të gjithë të dashuruarve, shkruan Gazeta Metro.

Kurti, në një postim në Instagram u uroi këtë festë të gjithë të dashuruarve dhe atyre që presin të bien në dashuri, siç tha ai.

Kujtojmë se Qeveria Kurti sot ka bërë 1 vit që kur ka fituar zgjedhjet, nga opozita e qytetarë kanë shprehur pakënaqësi të madhe me qeverisjen e deritanishme, derisa premtimet e bëra në fushatë nuk janë realizuar, por ka pasur huqje e vendime që kanë shtuar edhe më tej pakënaqësinë për këtë udhëheqje./gazetametro.net