“Kush e rrah bojlerin me thupër, e vokë ujin” – motoja qesharake në gjimnaz e kandidatit të VV-së

HomeLajme

“Kush e rrah bojlerin me thupër, e vokë ujin” – motoja qesharake në gjimnaz e kandidatit të VV-së

Një moto të pazakontë e kishte pasur në shkollën e mesme kandidati i VV-së për Gjilanin, Alban Hyseni. Në rrjete sociale tashmë është publikuar libri

Një moto të pazakontë e kishte pasur në shkollën e mesme kandidati i VV-së për Gjilanin, Alban Hyseni.

Në rrjete sociale tashmë është publikuar libri i gjimnazit ku kishte ndjekur mësimet kandidati i VV-së për këtë komunë, shkruan 06 Press. 

“Kush e rrahë bojlerin me thupër, e vokë ujin”, citohet të ketë thënë Hyseni në librin e kujtimeve.

Madje hobin e tij ai e kishte cilësuar si “prishës”.

Kujtojmë se Alban Hyseni do të garojë edhe në raudin e dytë të zgjedhjeve në balotazh me kandidatin e LDK-së dhe kryetarin aktual të Gjilanit, Lutfi Haziri.