Ky është personi i cili humbi jetën pasi iu rrokullis traktori

HomeLajme

Ky është personi i cili humbi jetën pasi iu rrokullis traktori

Dje pasdite ka ndodhur një aksident në fshatin Pidiq të Gjilanit raporton 06 Press. Në këtë aksident burime të 06 Press raportojnë se ka humbur jet

Dje pasdite ka ndodhur një aksident në fshatin Pidiq të Gjilanit raporton 06 Press.

Në këtë aksident burime të 06 Press raportojnë se ka humbur jetën një person pasi i është rrokullisur traktori.

Policia ka njoftuar se viktima kishte humbur kontrolli mbi drejtimin e traktorit dhe më pas është aksidentuar.

Është raportuar se viktima mashkull kosovar derisa kishte qenë duke e drejtuar traktorin me rimorkio të ngarkuar me dru kishte humbur kontrollin mbi drejtimi e traktorit, si pasojë ishte rrokullisur dhe kishte pësuar lëndime vdekjeprurëse. Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë policore dhe ekipi mjekësor, nga mjeku  është konstatuar vdekja e viktimës”, njofton policia.

Personi i cili ka humbur jetën mësohet nga burime të 06 Press se është Maliq Zahiri.

Lajmin për vdekjen e tij e kanë konfirmuar familjarët.

Ky është njoftimi i familjes: