Ky është personi i dyshuar që rrahu një grua në një market

HomeLajme

Ky është personi i dyshuar që rrahu një grua në një market

Sonte në media është publikuar një video ku shihet një burrë që sulmon fizikisht një grua në një market në Prishtinë. Tash po raportohet se personi

Sonte në media është publikuar një video ku shihet një burrë që sulmon fizikisht një grua në një market në Prishtinë.

Tash po raportohet se personi që sulmon në video është Feim Berisha, i cili jeton bashkë me gruan dhe dy fëmijët e tij.

Në video shihet i dyshuari teksa rrah me grushte një grua. I gjithë rasti ndodhi deri sa viktima ishte duke shikuar artikuj dhe i dyshuari shoqëruar nga gruaja dhe djemtë e tij të mitur, u nervozua se pse karroca e saj ia zuri rrugën dhe filloi ta rrahë brutalisht.

Ky rast është raportuar edhe nga Policia e Kosovës në raportin 24-orësh. Policia bën të ditur se i dyshuari është arrestuar dhe ndaj tij është iniciuar rasti “Lëndim i lehtë trupor”.

I njëjti pas arrestimit është dërguar në mbajtje.