Lajm i trishtë: Ndahet nga jeta në moshen 22 vjeçare Eronit Sermaxhaj

HomeLajme

Lajm i trishtë: Ndahet nga jeta në moshen 22 vjeçare Eronit Sermaxhaj

Sot në orët e para të mëngjesit është nda nga jeta në moshen 22 vjeçare Eronit Sermaxhaj shkruan 06 Press. Eroniti vuante nga sëmundje e rëndê tash

Sot në orët e para të mëngjesit është nda nga jeta në moshen 22 vjeçare Eronit Sermaxhaj shkruan 06 Press.

Eroniti vuante nga sëmundje e rëndê tash e disa vite të cilen nuk arriti ta mposhtë.

Lajmin pēr vdekjen e Eronitit e kanë bërë të ditur familjarët e tij:

Te dashur Familjar, miq dhe dashamir,

Me Keqardhje ju njoftojë se, pas një sëmundje të rëndë Sot me date 08.09.2021 ndërroj jetë më i dashuri ynë Eronit Sermaxhaj.

Dheu qoftë i lehtë per ty o vëlla. 👼🏻 ♥️

(Per Daten e Varrimit ju njoftojme)

Te Allahut jemi dhe te ai do te kthehemi. 🙏🏻

Ngushëllime familjes Sermagjaj 😥