Lajm i trishtë: Ndërron jetë togeri Fehmi Bucaliu

HomeLajme

Lajm i trishtë: Ndërron jetë togeri Fehmi Bucaliu

Ka ndërruar jetë togeri i Policisë së Kosovës, Fehmi Bucaliu. Lajmin për vdekjen e tij e kanë bërë të ditur familjarët e togerit, shkruan Radio Sta

Rama i ashpër me Berishën: Çoji naftë Millos, e bëje Thaçin terrorist
Për tre muaj 25 grabitje në Kosovë – policia thotë se ka rënie të theksuar të rasteve
Zelensky: Jam gati për negociata me Putinin, por nëse ato dështojnë, mund të nënkuptojë një luftë të tretë botërore

Ka ndërruar jetë togeri i Policisë së Kosovës, Fehmi Bucaliu.

Lajmin për vdekjen e tij e kanë bërë të ditur familjarët e togerit, shkruan Radio Star.

Fehmi Bucaliu ka dhënë kontribut të madh për Policinë e Kosovës, ku ishte edhe toger në stacionin policorë në Gjilan.

Lajmi për vdekjen e togerit Fehmi Bucaliut,e kanë bërë të ditur familjarët e të ndjerit përmes një njoftimi në facebook:

Njoftimi i plotë:

Familjar dhe miq, ju njoftojme qe para pak qastesh nderroje jete babai im Fehmi Bucaliu.
Per vorrim ju njoftojme me kohe.