LAJMI I FUNDIT: Gjendet një trup i pajetë në Gjilan, dyshohet se ka bërë vetëvrasje

HomeLajme

LAJMI I FUNDIT: Gjendet një trup i pajetë në Gjilan, dyshohet se ka bërë vetëvrasje

Para pak çasteve është gjetur një trup i pajetë në qytetin e Gjilanit raporton 06 Press. Lajmin për 06 Press e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë n

Gjilan: Aktivitete vetëdijësuese ,,Festo me zemër, jo me armë’’ dhe ,,Të kujdesemi për sigurinë’’
Bizneset paralajmërojnë protesta dhe mosrespektim të masave të reja anti-COVID
Jasharaj fton Kurtin t’i bashkohet SBASHK-ut: Nëse punët si kryeminstër nuk t’dalin boll, bëhu anëtar i joni

Para pak çasteve është gjetur një trup i pajetë në qytetin e Gjilanit raporton 06 Press.

Lajmin për 06 Press e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë në rajonin e Gjilanit z.Ismet Hashani i cili ka thënë se është gjetur një trup i pajetë afër varrezave të qytetit dhe Policia është në vendin e ngjarjes dhe rasti është cilësuar si vdekje e dyshimtë.

Burime të 06 Press tregojnë se dyshohet personi ka bërë vetëvrasje.

Në lidhe për këtë rast 06 Press  do ju mbaj të informuar.