LAJMI I FUNDIT: Plagoset Vali Corelone

HomeLajmeLokale

LAJMI I FUNDIT: Plagoset Vali Corelone

Në orët e para të mëngjesit të së Enjtes është plagosur Vali Corelone raporton 06 Press. Burime ekskluzive nga Spitali Rajonal i Gjilanit kanë treguar për 06 Press se Vali Corelone ka shkuar aty i plagosur. I njejti burim ka treguar se ai ka pranuar tretman mjeksor dhe është jashtë rrezikut për jetë. /06Press/

Lista Serbe e refuzon propozimin e KFOR’it që të qëndrojë në fuqi masa e reciprocitetit të targave
Po kërkohej nga Policia, arrestohet derisa ishte duke pirë kafe në Gjilan
Në mëngjes me pashtetë e jogurt, në mbrëmje Policët e Kosovës u ushqyen me shujta të nxehta

Në orët e para të mëngjesit të së Enjtes është plagosur Vali Corelone raporton 06 Press.

Burime ekskluzive nga Spitali Rajonal i Gjilanit kanë treguar për 06 Press se Vali Corelone ka shkuar aty i plagosur.

I njejti burim ka treguar se ai ka pranuar tretman mjeksor dhe është jashtë rrezikut për jetë. /06Press/