LAJMI I FUNDIT: Vritet një person në Gjilan

HomeLajme

LAJMI I FUNDIT: Vritet një person në Gjilan

Para pak çasteve dyshohet se është vrarë një qytetar nga Gjilani në lagjen Arbëria raporton 06 Press. Vasja ka ndodhur pas një përleshje mes disa p

Arbëreshë Kryeziu Hyseni:Universiteti i Gjilanit të trajtohet me seriozitet sepse fundja ata që po pësojnë dhe pa fajin e tyre, janë studentët
Rusët sulmojnë centralin bërthamor më të madh në Evropë – Zelensky, evropianëve: “Zgjohuni, ju lutem!”
E dhimbshme: Pas një aksidenti që i ndodhi dje, vdes 6-vjeçari nga Gjilani

Para pak çasteve dyshohet se është vrarë një qytetar nga Gjilani në lagjen Arbëria raporton 06 Press.

Vasja ka ndodhur pas një përleshje mes disa personave,  në lagjen ‘Arbëria’ ku bëhet e ditur se një person është vrarë dhe një tjetër ka mbetur i plagosur.

Lajmin e ka konfirmuar zëdhënës i policisë rajonale në Gjilan, Ismet Hashani.

06 Press do të ju mbajë të informuar rreth kësaj ngjarje.