Lirim Haxholli polici i vdekur aksidentalish

HomeLajme

Lirim Haxholli polici i vdekur aksidentalish

Lirim Haxholli polici i vdekur sonte aksidentalisht  Festa u kthye në tragjedi, si dyshohet se u vra polici aksidentalisht nga kolegu i tij

Situata në veri/ Bislimi dhe Petkoviq takohen sot në Bruksel
Merret vendimi, AAK-ja e mbështet Lutfi Hazirin në Gjilan
Dita e Evropës, Osmani bën thirrje që kosovarëve t’u liberalizohen vizat
Lirim Haxholli polici i vdekur sonte aksidentalisht 😢
Festa u kthye në tragjedi, si dyshohet se u vra polici aksidentalisht nga kolegu i tij
Gazeta Sinjali raportoi sonte për vrasjen e një zyrtari policor në fshatin Zllatar të Prishtinës. Polici Lirim Haxholli humbi jetën pasi u plagos aksidentalisht nga arma e zjarrit.
Burimet e Sinjalit kanë dhënë detaje për ngjarjen tragjike që ndodhi sonte.
Sipas këtyre burimeve gjithçka ndodhi në një villë të Zllatarit, ku rreth 15 policë u mbledhën për të festuar për qejf.
Festa u kthye në tragjedi, ku pas përfundimit të ndejës njërit nga zyrtarët policorë i shkrep arma e zjarrit dhe plagos policin Haxholli.
Lirimi u dërgua në Emergjencën e QKUK-së, por nuk arriti t’u bëjë ballë plagëve dhe vdiq.