Lirohen nafta e benzina, publikohet tavani i çmimeve për 24 orët e ardhshme

HomeLajme

Lirohen nafta e benzina, publikohet tavani i çmimeve për 24 orët e ardhshme

Ministria e Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë ka publikuar limitin për çmimet e derivateve për 24 orët e ardhshme.

Ky është 50-vjeçari që u kap duke luajtur bixhoz në lokalin e tij në Viti
Gjilan: Vetura godet këmbësorin
Ferrero tërheq vullnetarisht nga tregu në Kosovë produktet “Kinder” të prodhuara në Belgjikë

Ministria e Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë ka publikuar limitin për çmimet e derivateve për 24 orët e ardhshme.

No photo description available.