Lirohen specat, kaq kushton kilogrami

HomeLajme

Lirohen specat, kaq kushton kilogrami

Në Kosovë, pothuajse çdo produkt ka pësuar ngritje të madhe të çmimit. Por rritja e çmimit të specave javë më parë deri në 8 euro kilogrami shkaktoi edhe një farë humori në rrjetet sociale. Por tashmë çmimi i specave ka rënë dhe një kilogram mund të blihet me 1.60 centë.

Gjykata merr vendim për 19-vjeçarin nga Gjilani që tentoi ta vras një person duke e ther me thikë
Sot është përvjetori i vrasjes së Zahir Pajazitit
Qytetarët duhet të vetëdijesohen për pasojat shëndetësore që sjell tuberkulozi

Në Kosovë, pothuajse çdo produkt ka pësuar ngritje të madhe të çmimit.

Por rritja e çmimit të specave javë më parë deri në 8 euro kilogrami shkaktoi edhe një farë humori në rrjetet sociale.

Por tashmë çmimi i specave ka rënë dhe një kilogram mund të blihet me 1.60 centë.