Lugina nuk e përfill Kurtin: Paradite u tha t’i ndalin armiqësitë, pasdite shkarkuan kryetaren e Preshevës

HomeLajme

Lugina nuk e përfill Kurtin: Paradite u tha t’i ndalin armiqësitë, pasdite shkarkuan kryetaren e Preshevës

Kryeministrit të Kosovës Albin Kurti, si duket nuk po i shkon edhe aq fjala kur është çështja te Lugina dhe kryetarët e atjeshëm, shkruan Gazeta Metro

Lutfi Haziri kritikon qeverinë për mos ndarjen e buxhetit për Stadiumin: Kjo është goditje për Gjilanin
Arrestohet pronari i një kompanie, me dokumente false e fitoi tenderin në Spitalin e Gjilanit
Gjilani pajiset me automjet me shkallë hidraulike prej 30 metra gjatësi për shuarjen e zjarrit

Kryeministrit të Kosovës Albin Kurti, si duket nuk po i shkon edhe aq fjala kur është çështja te Lugina dhe kryetarët e atjeshëm, shkruan Gazeta Metro.

Sot në orët e hershme të mëngjesit ai takoi përfaqësuesit politikë të shqiptarëve në Preshevë, Medvegjë dhe Bujanjoc.