Lutfi Haziri: Faleminderit Dobërçanit për mikpritjen dhe besimin!

HomeLokale

Lutfi Haziri: Faleminderit Dobërçanit për mikpritjen dhe besimin!

Kryetari i Gjilanit, Lutfi Haziri, në vazhdën e vizitave falënderuese ka qëndruar sonte në fshatin Dobërçan, ku i është organizuar pritje e jashtëzako

E dhimbshme: Vdes i riu nga Gjilani, Artan Miftari
Lutfi Haziri viziton punëtorët shëndetësorë në Spitalin e Përgjithshëm: Falëmnderit heronjve të gjallë të ditëve të sotme!
Ja sa vota me postë kanë marrë kandidatët për kryetar të komunës së Kamenicës

Kryetari i Gjilanit, Lutfi Haziri, në vazhdën e vizitave falënderuese ka qëndruar sonte në fshatin Dobërçan, ku i është organizuar pritje e jashtëzakonshme.

Kryetari Haziri e ka falënderuar Dobërçanin për mobilizimin dhe besimin ndaj tij dhe LDK-së.

“Mobilizimin dhe mikpritjen që e gjeta sonte në Dobërçan, nuk do ta harrojë kurrë. Faleminderit për besimin e madh ndaj meje dhe LDK-së në të gjitha fazat. Do të mbetem gjithmonë, Luta juaj!”, ka thënë kryetari Haziri.