Mbi 100 premtime, kaq i ka realizuar kryetari i Gjilanit, Alban Hyseni

HomeLajme

Mbi 100 premtime, kaq i ka realizuar kryetari i Gjilanit, Alban Hyseni

Alban Hyseni, kryetar i Gjilanit nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje gjatë fushatës zgjedhore i ka bërë 109 premtime. Prej tyre tetë janë të realizu

Kurti për thirrjen e Kroacisë që Kosova t’i bashkohet NATO-s: Shpresoj ta ketë bërë edhe Shqipëria
Goditet nga një sulm ajror edhe depoja e naftës në Ukrainë
Policia në zbatim të masave, po viziton në shtëpi personat që e kanë obligim të vetizolohen

Alban Hyseni, kryetar i Gjilanit nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje gjatë fushatës zgjedhore i ka bërë 109 premtime.

Prej tyre tetë janë të realizuara, akoma pa e kaluar vitin e parë në zyre të Komunës së Gjilanit.

Por 77 premtime nuk kanë nisur fare të realizohen.

Përderisa 17 kanë nisur dhe shtatë janë gjysmë të përfunduara.