Mbi 360 gjoba për mosrespektim të masave kundër COVID-19

HomeLajme

Mbi 360 gjoba për mosrespektim të masave kundër COVID-19

Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë 24 orëve në qytete të ndryshe të vendit, ka shqiptuar 364 tiketa në bazë të Ligjit kundër COVID-19. Gjithashtu janë shqiptuar edhe 1,294 tiketa trafiku. Ndërkohë, bëhet e ditur se kanë ndodhur 30 aksidente me të lënduar dhe 44 aksidente me dëme materiale. /Telegrafi/

Ministri i Mbrojtjes Armend Mehaj, viziton familjen e heroit Abdullah Tahiri
Gjermania drejt vaksinimit me detyrim të popullatës
Rasti i 41-vjeçares gjilanase që dyshohet se e vrau burri, çka deklaroi pastruesja e shtëpisë

Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë 24 orëve në qytete të ndryshe të vendit, ka shqiptuar 364 tiketa në bazë të Ligjit kundër COVID-19.

Gjithashtu janë shqiptuar edhe 1,294 tiketa trafiku.

Ndërkohë, bëhet e ditur se kanë ndodhur 30 aksidente me të lënduar dhe 44 aksidente me dëme materiale. /Telegrafi/