Mërgimtari shpërthen në lot: Isha i varfër, s’kisha asgjë kur e lëshova Kosovën

HomeLajme

Mërgimtari shpërthen në lot: Isha i varfër, s’kisha asgjë kur e lëshova Kosovën

Pothuajse shumicën e kohës e kalojnë bashkë. Familja Rukiqi e cila jeton në Suedi, ka një popullaritet të jashtëzakonshëm në rrjetin social “Tik-Tok”,

U gjetën 100 mijë litra vaj të fshehura, mbyllet depoja kryesore e Viva Fresh Store
Abdixhiku pas vendimit të Apelit për çmimin e rrymës: T’u kthehen paratë qytetarëve
Që nga nesër për të hyrë në Kosovë duhet të jeni të vaksinuar me tri doza

Pothuajse shumicën e kohës e kalojnë bashkë. Familja Rukiqi e cila jeton në Suedi, ka një popullaritet të jashtëzakonshëm në rrjetin social “Tik-Tok”, me mbi 160 mijë ndjekës.

Në shumicën e videove të postuara në profilin e Alma Rukiqit janë videot me babanë e saj, që sipas tyre gjithçka nisi spontanisht.

Pos tjerash, të gjitha videot pothuajse kanë personazh kryesor 55-vjeçarin me karizmin e tij, dhe Alma tregon se ka edhe disa video të pa publikuara.

Dyshja kujton me plotë emocione kohën kur iu desh ta lëshonin Kosovën. Teksa foli për këtë pjesë, Rukiqi nuk u përmbajt nga emocionet dhe lotët.

Për më shumë, video më poshtë: