Ministri Çeku viziton Gjilanin, a do të jepet data sot për përfundimin e Stadiumit të qytetit

HomeLajme

Ministri Çeku viziton Gjilanin, a do të jepet data sot për përfundimin e Stadiumit të qytetit

Ministrin e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Hajrulla Çeku, sot viziton qytetin e Gjilanit shkruan Radio Star. Me datën 15 të këtij muaji do të dihet

Çmimet në ‘qiell’: Rryma u shtrenjtua për 13%, vaji mbi 11% dhe nafta mbi 10%
Kurti: Përkulemi dhe nderojmë ata që u sakrifikuan e u flijuan për liri
Tha se udhëtonte nga Gjilani: Ky është statusi i Osmanit që demanton këshilltarin e saj për shpenzimet e naftës

Ministrin e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Hajrulla Çeku, sot viziton qytetin e Gjilanit shkruan Radio Star.

Me datën 15 të këtij muaji do të dihet se kur do të përfundojnë punimet në rinovimin e stadiumit të Gjilanit, tha kryetari i Gjilanit, por a do të jepet ky lajm në ditën e derbit mbetët të shihet sot pas vizitës së ministrit Çeku.

Përmes një komunikate për media, kryetari Hyseni, sot pret në takim Ministrin Çeku, ku pas takimit do të ketë prononcim për media.

Komunikata e plotë:

Kryetari i Komunës së Gjilanit, Alban Hyseni, nesër (14 shtator 2022), në ora 10:00, pret në takim ministrin e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Hajrulla Çeku, ku më pas do të ketë prononcim për media dhe vizita në terren.