Ministria publikon çmimet tavan, ja sa kushtojnë sot produktet e naftës

HomeLajme

Ministria publikon çmimet tavan, ja sa kushtojnë sot produktet e naftës

Ministria e Industrisë, Ndërmarrësish dhe Tregtisë ka publikuar çmimet tavan për produktet e naftës. Çmimi maksimal i lejuar për ditën e shtune për dizel është 1.73 centë, për benzinë 1.41 centë dhe për gas është 72 centë. Këto çmime vlejnë për ditën e shtune dhe janë valide 24 orë./IndeksOnline/

Fuqia e demokracisë dhe lirisë! Dhjetëra mijëra gjerman dalin në Berlin në mbështetje të Ukrainës
Fluksi madh në Antalia, mbushen të gjitha kapacitetet e hoteleve – qytetarët flenë në makinë
Historia e Luginës Panjshir që po i reziston talibanëve
Ministria e Industrisë, Ndërmarrësish dhe Tregtisë ka publikuar çmimet tavan për produktet e naftës.

Çmimi maksimal i lejuar për ditën e shtune për dizel është 1.73 centë, për benzinë 1.41 centë dhe për gas është 72 centë.

Këto çmime vlejnë për ditën e shtune dhe janë valide 24 orë./IndeksOnline/