Momenti kur vetura merr flakë në Gjilan (VIDEO)

HomeLajmeLokale

Momenti kur vetura merr flakë në Gjilan (VIDEO)

Një veturë ka marr flakë pasditen e të Martes në magjistralen Gjilan - Bujanoc për të cilen raportoi 06 Press. Nga pamjet e siguruara nga 06 Press

Amullia pandemike e planifikimit urban të komunës së Gjilanit
Mbi 40 mijë euro të falsifikuara në Kosovë, nga to më së shumti janë 5-she dhe 2-she
Sot merr detyrën kryetari i komunës së Gjilanit, Alban Hyseni

Një veturë ka marr flakë pasditen e të Martes në magjistralen Gjilan – Bujanoc për të cilen raportoi 06 Press.

Nga pamjet e siguruara nga 06 Press shihet se si zjarri brenda pak sekondave djeg veturën.

Në vendin e ngjarjes shihet se kanë arritur edhe Policia dhe Zjarrfikësit të cilet kanë neutralizuar zjarrin.

Burime të 06 Press tregojnë se nuk ka asnjë person të lënduar nga ky zjarr.