Mot me diell dhe vranësira ditën e sotme

HomeLajme

Mot me diell dhe vranësira ditën e sotme

Do të mbajë mot me diell dhe vranësira të pjesshme. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 9-12 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashi

Trendi i rritjes së çmimeve: Edhe taksitë shqyrtojnë ndryshimin e tyre
Kosova në përgatitje të pasaportës digjitale COVID-19
Specialja sot shpall vendimin për Gucatin dhe Haradinajn

Do të mbajë mot me diell dhe vranësira të pjesshme. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 9-12 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 21-25 gradë Celsius.

Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga drejtimi i veriperëndimit. Reshjet e fundit që ranë, kanë ndikua pozitivisht, si në cilësinë e ajrit, po ashtu, kanë përmirësuar dukshëm, kushtet biometeorologjike dhe agrometeorologjike.