Mot me diell dhe vranët

HomeLajme

Mot me diell dhe vranët

Sot do të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara, kryesisht rreth maleve, siç njofton Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 10-14 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 28-30 gradë Celsius. Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga drejtimi i veriut dhe verilindjes.

Aksident në Gjilan, lëndohet shoferi
Zelensky: Jam gati për negociata me Putinin, por nëse ato dështojnë, mund të nënkuptojë një luftë të tretë botërore
Kosovarët nuk paguajnë ujin, shkon në mbi 43 milionë borxhi ndaj ujësjellësit

Sot do të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara, kryesisht rreth maleve, siç njofton Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 10-14 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 28-30 gradë Celsius.

Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga drejtimi i veriut dhe verilindjes.