Moti sot, vranët dhe me shi

HomeLajme

Moti sot, vranët dhe me shi

Sot do të mbajë mot i vranët dhe me reshje shiu. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka bërë të ditur se temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 5-12 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 18-19 gradë Celsius. Gjithashtu parashihet të fryjë erë nga drejtimi i verilindjes dhe jugperëndimit me shpejtësi 1-8 m/s.

Jasharaj: Jemi dakorduar me MASHT-in që s’do të ketë test me shkrim për mësimdhënësit
SHBA-të kërkuan shtyrjen e zgjedhjeve në veri- Ky është qëndrimi i fundit i Qeverisë së Kosovës
Oferta e fundit e Qeverisë për SBASHK-un, Nagavci: Mësimi të fillojë nga sot

Sot do të mbajë mot i vranët dhe me reshje shiu.

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka bërë të ditur se temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 5-12 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 18-19 gradë Celsius.

Gjithashtu parashihet të fryjë erë nga drejtimi i verilindjes dhe jugperëndimit me shpejtësi 1-8 m/s.