Mushkolaj tallet me ministren: Ndalohet përplasja e fëmijëve në veturën e ministres Hajdari

HomeLajme

Mushkolaj tallet me ministren: Ndalohet përplasja e fëmijëve në veturën e ministres Hajdari

Analisti Imer Mushkolaj është tallur me ministren e Tregtisë, Rozeta Hajdarin, e cila dje shkaktoi një aksident trafiku, duke goditur një 9-vjeçar, pë

Isufi: 792 fermerë të Gjilanit e kanë kryer aplikimin në Drejtorinë e Bujqësisë për subvencione në MBPZHR
Qentë endacak rrezikojnë jetën e qytetarëve, Alban Hyseni në gjumë dimëror
Kërcënohen dy zyrtarë policorë në Gjilan

Analisti Imer Mushkolaj është tallur me ministren e Tregtisë, Rozeta Hajdarin, e cila dje shkaktoi një aksident trafiku, duke goditur një 9-vjeçar, për të cilin tha se u përplas në veturën e saj.

Mushkolaj ka publikuar një fotografi të një shenje të komunikacionit që duhet pasur kujdes sepse ka fëmijë që mund të vrapojnë dhe lëvizin në rrugë.

Në mbishkrim, ai ka shkruar “ndalohet përplasja e fëmijëve në veturën e ministres Hajdari!”

Ndryshe, deklarata e ministres Hajdari shkaktoi reagime të shumta.