Muzikanti nga Gjilani që u gjet i vdekur ishte familjar i Linda Halimit, ajo publikon bisedën me të

HomeLajme

Muzikanti nga Gjilani që u gjet i vdekur ishte familjar i Linda Halimit, ajo publikon bisedën me të

Muzikanti 32-vjeçar, Lind Ibrahimi, që u gjet i vdekur në lagjen “Emshir” është djali i tezes së këngëtares Lindita Halimi. Lajmin e ka bërë të d

Rrahman Jasharaj: Nuk ka kryeministër që nuk ia kam plas pak barkun
Banorët në Gjilan zgjohen në 5 të mëngjesit nga zhurma e kompanisë Agi-Dani, e cila ishte duke betonuar
Ngjarje e rëndë në Kroaci: Dy trena përplasen mes vete, raportohet për të paktën tre të vdekur dhe shumë të lënduar

Muzikanti 32-vjeçar, Lind Ibrahimi, që u gjet i vdekur në lagjen “Emshir” është djali i tezes së këngëtares Lindita Halimi.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë këngëtarja, e cila ka publikuar edhe bisedën e fundit me të.