Ndahet nga jeta Bilall Dauti, kordinator i Drejtorisë së Inspeksionit në Gjilan

HomeLajmeLokale

Ndahet nga jeta Bilall Dauti, kordinator i Drejtorisë së Inspeksionit në Gjilan

Në orët e para të mëngjesit ka ndërruar jetë kordinator i Drejtorisë së Inspeksionit në Gjilan, Bilall Dauti raporton 06 Press. Bilall Dauti punoi

Certefikohet gjenerata e parë e asistentëve për fëmijë-nxënës me nevoja të veçanta arsimore nga Komuna e Gjilanit dhe Kamenicës
Lajmi i vitit për sportistët, Gjilanit do t’i renovohet palestra sportive
Gjithçka po shtrenjtohet në Kosovë: Edhe qeset e plastikës pritet të bëhen me pagesë

Në orët e para të mëngjesit ka ndërruar jetë kordinator i Drejtorisë së Inspeksionit në Gjilan, Bilall Dauti raporton 06 Press.

Bilall Dauti punoi për shumë vite në komunën e Gjilanit duke qenë shembull në punë me përkushtimin dhe diciplinën që e kishte.

Për vdekjen e tij ka njoftuar familja e tij përmes rrjeteve sociale.

Ky është postimi:

Familiarë, miq dhe dashamirë, me dhemje dhe pikëllim të thellë ju njoftojmë se ka ndërruar jetë babai im Bilall Nebi Dauti.

Për varrimin e të ndjerit ju njoftojm me kohë!

Ngushëllime familjes Dauti!