Ndahet nga jeta majori i Policisë së Kosovës, Sabit Kabashi

HomeLajme

Ndahet nga jeta majori i Policisë së Kosovës, Sabit Kabashi

Sabit Kabashi, major i Policisë së Kosovës është ndarë nga jeta sot pas një sëmundje të rëndë, shkruan Gazeta Sinjali. Kabashi shërbente në Njësinë e Hetimeve rajonalë të Drejtorisë së Policisë në Prizren. Ai u nda nga jeta në moshën 42-vjeçare. Varrimi i tij do të bëhet nesër në prej 15:00, në fshatin Mohlan.  

Ukraina konfirmon armëpushimin e përkohshëm në dy qytete
Vuçiq porosit komunitetin serb në Kosovë: Tregohuni të kujdesshëm dhe ruajeni paqen
Kuvendi Komunal i Gjilanit sot mban seancë solmne për nder të manifestimit ‘Epopeja e UÇK-së’

Sabit Kabashi, major i Policisë së Kosovës është ndarë nga jeta sot pas një sëmundje të rëndë, shkruan Gazeta Sinjali.

Kabashi shërbente në Njësinë e Hetimeve rajonalë të Drejtorisë së Policisë në Prizren.

Ai u nda nga jeta në moshën 42-vjeçare.

Varrimi i tij do të bëhet nesër në prej 15:00, në fshatin Mohlan.