Ndahet nga jeta në moshë të re Xhelil Dalipi

HomeLajme

Ndahet nga jeta në moshë të re Xhelil Dalipi

Është ndarë nga jeta në moshen 30 vjeçare Xhelil Dalipi raporton 06 Press. Lajmin për ndarjen nga jeta e të riut nga Gjilani e kanë bërë të ditur familjarët e tij. Ndërsa kanë njoftuar gjithashtu se varrimi i tij bëhet të Premten ne namazin e Xhumasë në ora 12:00. Ngushëllime familjes Dalipi!

Arrestohet në Zhegoc të Gjilanit një i dyshuar për mashtrim
Sindikatat sërish paralajmërojnë protesta, kritikojnë qeverinë për moskomunikim e përkrahje
Gjilanasi i caktonte termine prostutucioni të dëmtuares për 20 euro, arrestohet dhe i caktohet masa e paraburgimit

Është ndarë nga jeta në moshen 30 vjeçare Xhelil Dalipi raporton 06 Press.

Lajmin për ndarjen nga jeta e të riut nga Gjilani e kanë bërë të ditur familjarët e tij.

Ndërsa kanë njoftuar gjithashtu se varrimi i tij bëhet të Premten ne namazin e Xhumasë në ora 12:00.

Ngushëllime familjes Dalipi!