Ndahet nga jeta në moshen 47 vjeçare Agron Abdyli

HomeLajme

Ndahet nga jeta në moshen 47 vjeçare Agron Abdyli

Është ndarë nga jeta në moshen 47 vjeçare Agron Abdyli raporton 06 Press. Agron Abdyli ishte veteran i UÇK-së dhe vuante nga një sëmundje e rëndë e

Është ndarë nga jeta në moshen 47 vjeçare Agron Abdyli raporton 06 Press.

Agron Abdyli ishte veteran i UÇK-së dhe vuante nga një sëmundje e rëndë e cila ia mori jetën.

Njoftimin për vdekjen e tij e ka dhënë djali i tij i cili ka njoftuar se varrimi i Agronit bëhet të shtunën me datë 03.08.2022 në varrezat e fshatit Dobërçan.

Ky është njoftimi i tij:

“Te Allahut jemi dhe padyshim tek Ai do te kthehemi”

Sot më datë 03/09/2022 ndrroi jetë Babai jonë Agron Abdyli

Varrimi bëhet sot më 03/09/2022 me namazin e Ikindis ne fshatin Dobërçan.