Ndalohet për kanosje me thikë një i dyshuar në Livoç të Gjilanit

HomeLajme

Ndalohet për kanosje me thikë një i dyshuar në Livoç të Gjilanit

Është arrestuar për kanosje një person në Livoç të Epërm, komuna e Gjilanit, njofton policia. Fsh. Livoq i Epërm, Gjilan 30.05.2022 – 20:00. Është

28 për qind më pak nxënës në shkolla se para 12 vjetësh
Këtu mund t’i gjeni rezultatet e KQZ’së për secilën komunë
Policia në Gjilan shpërndan mirënjohje për Policet e dalluar gjatë vitit 2021, Gentian Nevzati shpallet Polici me më së shumti raste

Është arrestuar për kanosje një person në Livoç të Epërm, komuna e Gjilanit, njofton policia.

Fsh. Livoq i Epërm, Gjilan 30.05.2022 – 20:00. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi që me thikë ka kanosur viktimën mashkull kosovar. Gjatë kontrollit tek i dyshuari është gjetur dhe konfiskuar 2.83 gramë substancë narkotike e llojit marihuanë. Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje, thuhet në njoftimin e policisë. (foto arkiv).