Ndërron jetë afaristi i njohur Enver Ismajli

HomeLajme

Ndërron jetë afaristi i njohur Enver Ismajli

Gjilan – Sot në orët e mëngjesit ka ndërruar jetë në moshën 59 vjeçare, afaristi i njohur gjilanas Enver Ismajli. Enver Ismajli ishte afarist i njo

Deri në 1 mijë euro gjoba për furrtarët mashtrues për peshën e bukës
Njoftimi i Gjykatës: Dardan Krivaqa e vrau mizorisht 18-vjeçaren, dyshonte se e tradhtoi me djalin e dajës së tij
PDK në Gjilan prezenton disa nga kandidatët për asamble komunale

Gjilan – Sot në orët e mëngjesit ka ndërruar jetë në moshën 59 vjeçare, afaristi i njohur gjilanas Enver Ismajli.

Enver Ismajli ishte afarist i njohur gjilanas i cili me sjelljet e tija ishte shembull se si duhet respektuar qytetarin.

Vdekja e tij e hershme do të le zbrastesira të mëdha në familjen e tij dhe tek qytetarët gjilanas. /rajonipress/