Ndeshen dy vetura në Gjilan, njëri nga shoferët përfundon në spital

HomeLajme

Ndeshen dy vetura në Gjilan, njëri nga shoferët përfundon në spital

Një aksident trafiku ka ndodhur mëngjesin e sotëm në rrugën ‘Raif Halimi’ në Gjilan, ku si pasojë është lënduar një person, raporton Gazeta Sinjali.

PDK në Gjilan: E vetmja rrugë e PDK-së në Gjilan është reforma dhe ri-strukturimi i plotë me kuadro dhe energji pozitive
Gastronomët sërish paralajmërojnë protesta pas rritjes së TVSH’së nga 8% në 18%
Hykmete Bajrami: Nuk e njoh ekspertin gjerman, KEK-u është dashur t’i ketë ekspertët e vetë

Një aksident trafiku ka ndodhur mëngjesin e sotëm në rrugën ‘Raif Halimi’ në Gjilan, ku si pasojë është lënduar një person, raporton Gazeta Sinjali.

Burimet e Gazetës Sinjali bëjnë të ditur se deri te aksidenti ka ardhur si pasojë e mos mbajtjes së distancës së duhur mes veturave.

Për shkak të lëndimeve të marra në aksident, njëri nga shoferët është dërguar në Qendrën Emergjente të Spitalit në Gjilan.

Sinjali mëson se gjendja e tij shëndetësore është stabile dhe i njëjti është jashtë rrezikut për jetë.