Ndodh edhe kjo: Gjakovarit ia vjedhin targat e veturës në këmbim të borxhit

HomeLajme

Ndodh edhe kjo: Gjakovarit ia vjedhin targat e veturës në këmbim të borxhit

Dje në Gjakovë është arrestuar një person, i cili dyshohet se ia kishte vjedhur targat e veturës një personi tjetër në këmbim të borxhit, shkruan Gaze

Specialja sot shpall vendimin për Gucatin dhe Haradinajn
Escobar dhe Lajçak i përfundojnë takimet me Krasniqin dhe Abdixhikun
Nënshkruhet memorandumi për “stikersat”, veturat e paregjistruara nga e marta dallohen më lehtë nga policia

Dje në Gjakovë është arrestuar një person, i cili dyshohet se ia kishte vjedhur targat e veturës një personi tjetër në këmbim të borxhit, shkruan Gazeta Sinjali.

Sipas raportit 24 orësh të Policisë së Kosovës bëhet e ditur se ngjarja ka ndodhur të shtunën në rrugën “Ali Ibra”, rreth orës 07:00 të mëngjesit.

Më pas, targat e veturës i janë kthyer pronarit ndërsa i dyshuari pas intervistimit me urdhër të prokurorit kujdestar është liruar në procedurë të rregullt.

/Gazeta Sinjali/