Në Bresalc të Gjilanit policia konfiskon një pushkë ajrore

HomeLajme

Në Bresalc të Gjilanit policia konfiskon një pushkë ajrore

Gjilan – Në fshatin Bresalc, të Gjilanit raportohet se gjatë kontrollit në shtëpinë e të dyshuarit mashkull kosovar, është gjetur dhe konfiskuar një pushkë ajrore e kalibrit 4.5 mm. Me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt njoftoi policia e Kosovës.

Gjilan – Në fshatin Bresalc, të Gjilanit raportohet se gjatë kontrollit në shtëpinë e të dyshuarit mashkull kosovar, është gjetur dhe konfiskuar një pushkë ajrore e kalibrit 4.5 mm.

Me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt njoftoi policia e Kosovës.