Në Gjilan arrestohet një person për posedim të 4.8 gramë marihuanë

HomeLajme

Në Gjilan arrestohet një person për posedim të 4.8 gramë marihuanë

Policia e Kosovës nëpërmjet raportit 24 orësh ka bërë të ditur se ka arrestuar dje në Gjilan një person pasi që gjatë kontrollit i janë gjetur dhe sek

Policia e Kosovës nëpërmjet raportit 24 orësh ka bërë të ditur se ka arrestuar dje në Gjilan një person pasi që gjatë kontrollit i janë gjetur dhe sekuestruar tre qese me peshë 4.84 gram substancë e dyshuar narkotike e llojit marihuanë.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është liruar dhe rasti procedohet në procedurë të rregullt.