Në Lladovë përfshihen në aksident trafiku një minibus dhe një veturë

HomeLajme

Në Lladovë përfshihen në aksident trafiku një minibus dhe një veturë

Në fshatin Lladovë, të Gjilanit ka ndodhur një aksident trafiku me lëndime ku të përfshirë kanë qenë një minibus dhe një veturë me targa vendore me dr

Aksident në rrugën Gjilan – Prishtinë si pasojë e mospastrimit të rrugëve nga bora (PAMJE)
Anulohen zgjedhjet në Han të Elezit
BBC shkruan për dështimin e negociatave mes Kosovës dhe Serbisë: Frikë nga shpërthimi i dhunës

Në fshatin Lladovë, të Gjilanit ka ndodhur një aksident trafiku me lëndime ku të përfshirë kanë qenë një minibus dhe një veturë me targa vendore me drejtues meshkuj kosovar.

Si pasojë e aksidentit, për veç dëmeve materiale, lëndime ka pësuar drejtuesi i automjetit të udhëtarëve i cili pas tretmanit mjekësor është liruar për në shtëpi. Rasti nën hetime njoftoi policia e Kosovës.