Në Sheshin e Gjilanit arrestohen një person për posedim të substancave narkotike

HomeLajme

Në Sheshin e Gjilanit arrestohen një person për posedim të substancave narkotike

Policia njofton se në Sheshin e Qytetit të Gjilanit i dyshuari mashkull kosovar është arrestuar pasi që gjatë kontrollit tek i njëjti është gjetur dhe konfiskuar 0.36 gramë marihuanë. Me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është liruar në procedurë të rregullt.

Nisin punimet në asfaltimin e rrugëve në fshatin Nasalë të Gjilanit
Shkoi për pushime, polici i Kosovës mbytet në plazhin e Velipojës
Ky është polici që humbi jetën aksidentalisht nga arma e zjarrit në Prishtinë

Me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është liruar në procedurë të rregullt.