Nesër bëhet varrimi i doktorit Shevçet Mehmet në Gjilan

HomeLajmeLokale

Nesër bëhet varrimi i doktorit Shevçet Mehmet në Gjilan

Ka ndërruar jetë urologu i njohur gjilanas Dr.Shevçet Mehmeti raporton 06 Press. Lajmin për vdekjen e tij e kanë bërë të ditur familjarë të të ndje

Vetura bie ne lum në fshatin Malishevë
Arrestohet shoferi i automjetit që shkaktoi mbrëmë aksidentin në Gjilan
‘E bënë për inati’: Kurti flet për aksionin e PSD’së me miell kundër Hekuran Muratit

Ka ndërruar jetë urologu i njohur gjilanas Dr.Shevçet Mehmeti raporton 06 Press.

Lajmin për vdekjen e tij e kanë bërë të ditur familjarë të të ndjerit, të cilet kanë njoftuar se varrimi i tij do të bëhet të Mërkuren me date 20.04.2022 në Gjilan.

Njoftim mortor

“Të ALL-LLAHUT jemi dhe tek Ai do të kthehemi”

Të nderuar familjarë, miq dhe dashamirë,

Me pikëllim të thellë dhe dhimbje të madhe ju njoftojmë që sot, më 19 prill 2022, ka ndërruar jetë babai ynë i dashur, Dr. Shevqet Ramush Mehmeti.

Varrimi i të ndjerit bëhet nesër, më 20.04.2022 (e mërkurë), me faljen e namazit të ikindisë, në varrezat e qytetit në Gjilan.