Nga nesër pritet të ndryshojë orari i kufizimit të lëvizjes

HomeLajme

Nga nesër pritet të ndryshojë orari i kufizimit të lëvizjes

Përveç ndryshimit të orarit për gastronominë, Qeveria po shqyrton masat edhe për kufizimin e lëvizjes. Sinjali mëson se kufizimi i qarkullimit të q

Nuk kishte luftuar kur ishte koha, Kurti tash çdo ditë flet për luftë – Pse?
Ja kur do t’i marrin paratë komisionerët dhe vëzhguesi që punuan në zgjedhjet e 14 nëntorit
Sindikata e Infermierëve thotë se rreth 600 punëtorë të QKUK-së kanë shkuar në ekskursion në Shqipëri

Përveç ndryshimit të orarit për gastronominë, Qeveria po shqyrton masat edhe për kufizimin e lëvizjes.

Sinjali mëson se kufizimi i qarkullimit të qytetarëve do të jetë nga ora 22:00 deri në ora 05:00, përveç rasteve urgjente.

Ndërsa sektori i gastronomisë pritet të zhvillojë aktivitetin e tyre nga ora 05:00 deri në orën 21:00. Kurse muzika pritet të lejohet vetëm deri në orën 20:30.

/GazetaSinjali/