Nga një aksident pësojnë biçiklisti dhe dy këmbësor

HomeLajme

Nga një aksident pësojnë biçiklisti dhe dy këmbësor

Gjilan – Në rrugën “Halim Orana” në Gjilan, i dyshuari mashkull kosovar me motoçikletë, humb kontrollin godet biçiklistin mashkull kosovar, e me pas edhe dy këmbësore femra kosovare. Si pasoj biçiklisti dhe dy këmbësorët pësojnë lëndime trupore dhe pas pranimit te tretmanit mjekësor janë liruar njoftoi policia e Kosovës.

Bashkëluftëtarët i dalin në ndihmë ish-pjesëtarit të UÇK-së nga Bujanoci
Ka mjaftueshëm miell, Kosova nuk importonte nga Ukraina dhe Rusia
Kurti thirrje qytetarëve: Vaksinohuni që të fitoni imunitetin ndaj koronavirusit

Gjilan – Në rrugën “Halim Orana” në Gjilan, i dyshuari mashkull kosovar me motoçikletë, humb kontrollin godet biçiklistin mashkull kosovar, e me pas edhe dy këmbësore femra kosovare.

Si pasoj biçiklisti dhe dy këmbësorët pësojnë lëndime trupore dhe pas pranimit te tretmanit mjekësor janë liruar njoftoi policia e Kosovës.